03.04.2012

Sprawdzian

ORGANIZACJA SPRAWDZIANU

We wtorek 3.04. jest ogólnopolski sprawdzian dla klas 6. W tym dniu nie ma zajęć edukacyjnych. W tym dniu nie ma zajęć pozalekcyjnych. Uczniowie z klas młodszych wyjeżdżają na wycieczki klasowe. Po wycieczce – opieka świetlicowa.

Klasy I A i IEwyjeżdżają na lekcję muzealną do Zamku Królewskiego. Wyjazd 7.30. Powrót 13.30 -14.00. Dzieci jedzą obiad w szkole. Po obiedzie opieka świetlicowa w szkole.

Klasy IIA i IIEwyjazd do Muzeum Łazienki w Warszawie. Wyjazd 8.00. Powrót 15.00. Dzieci nie jedzą obiadu w szkole. Po powrocie opieka świetlicowa.

Klasy IIIB i IIIMwyjeżdżają do kina IMAX. Wyjazd 8.00. Powrót 14-14.30. Bez obiadu. Po powrocie opieka świetlicowa.

Klasy IV i Vwyjeżdżają do Muzeum wsi mazowieckiej w Sierpcu. Wyjazd o 7.00. Powrót 16.30-17.00. Bez obiadu.

Klasa VI

Dnia 3 kwietnia spotykamy się w szkole o godz. 8:30. Egzamin zaczyna się o godzinie 9.00. Nie można się spóźnić! W zależności od grupy w której piszą uczniowie( dysleksja) -  egzamin potrwa do około godz. 11:00. W dniu egzaminu prosimy o ubranie dzieci elegancko, ale wygodnie. Przypominamy, aby uczeń posiadał  ważną legitymację szkolną. Po przeprowadzonym sprawdzianie uczniowie wraz z nauczycielem wychowawcą  p.  Katarzyną Wiązecką, spędzą razem czas w pizzerii Tajemniczy Ogród w Milanówku. Dodatkowy termin sprawdzianu - 5.06.2012. Przekazanie przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną zaświadczeń do szkół – 22 czerwca 2012 r. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia.